LifeInvader

LifeInvader - Informační Centrum

Na konci května 2018 Johnny Pernik uspěl ve výběrovém řízení na pozici manažera informačního centra LifeInvader v Los Santos, Johnny Pernik také vyplatil všechny soukromé akcionáře a vlastnil tak 10% akcií LifeInvaderu, zbytek vlastnil stát San Andreas. Díky tomuto výraznému zjednodušení vlastnické struktury se LifeInvader stal velmi progresivní a úspěšnou společností, těšící se velké podpory státu formou dotací a výsady pořádat veřejné akce bez speciální žádosti o povolení města (V některých případech nutné povolení PD/EMS).

V roce 2019 Johnny Perník zmizel z Los Santos a tak se město rozhodlo jmenovat nového ředitele Lifeinvaderu Jozska Bigmaka, ten jako novinář působil v lifeinvaderu od května 2018.

Lifeinvader jako informační centrum vypomáhá novým členům ve městě se dostat do nové společnosti, najít nové zaměstnání a zjistit více informací o státě San Andreas.

                       Lifeinvader                   

3058

Event Sekce

Souhrn

Lifeinvader má ve svých řadách desítky Event Managerů kteří vytvářejí různé eventy ve městě.
Od menších párty, až po závody.
Všechny nadcházející eventy pilně připravujeme týdny dopředu a domlouváme s městem aby byly legální. Nebráníme se návrhům na eventy od občanů Los Santos.
Pokud máte zájem o vytvoření vaší akce, kontaktujte vedení Event sekce která vám nabídne event managery a pomůže vám s papírováním.
Pokud má nějaká společnost zájem nabízíme propagaci a sponzoring přímo na eventech (převážně se zde uplatní bary a noční kluby.)

event

Noviny

Souhrn

Již od začátku velký příjem lifeinvaderu byli noviny a články díky kterým informovali 85% města Los Santos.
Lifeinvader stále pravidelně píše na svůj web novinky a dění z města Los Santos.
Všechny společnosti které mají spolupráci s Lifeinvaderem mají obrovskou výhodu ve slevách na propagaci v novinách a na internetových stránkách. Lifeinvader vlastní tři velké billboardy v centru Los Santos, nad hlavní garáží kde nabízí své volné reklamní plochy.Pokud o tyto plochy máte zájem musíte mít dobrou spolupráci se společnosti a nebo být rychlejší než samotný sponzoři.
Dále jak se zpropagovat pomocí lifeinvaderu jsou nejčastěji kupované textové reklamy, díky kterým se o vás dozví 99% lidí ze San Andreas kteří čtou noviny a nebo projíždějí sociální stránky.

noviny

Televize

Souhrn

Roku 2018 měsíc po tom co byl Jozsko Bigmak zaměstnán jako novinář přišel s návrhem založení vlastní televize pro Lifeinvader. Po pár týdnech Lifeinvader pod sebe zakoupil Weazel News zpravodajství a Jozsko Bigmak díky tomu rozjel pravidelné televizní zpravodajství LifeinvaderTV.
Televize odstartovala úspěšně, jako další pořad přišla talentová televizní soutěž Fame Or Shame která kontaktovala Jozska Bigmaka na uspořádání této soutěže v San Andreas.
Televize stále funguje a dneska je skoro 50% zisku lifeinvaderu, právě z LifeinvaderTV.


tv

Lifeinvader Vozidla

Souhrn

Základní služební vozidlo - Chrysler


Služební vozidlo do terénu - Nissan Titan

Event vozidlo - Tour bus

Event vozidlo - Stretch Limuzína

                       WEAZEL NEWS    

weazelnews
https://lifeweazelnews.wixsite.com/mysite

V roce 2019 nechal Jozsko Bigmak zrekonstruovat interiér Weazel News, aby se LifeinvaderTV společně s novináři přestěhovali do větších prostorů.Event Sekce a vedení Lifeinvaderu stále zůstává v původní budově.

Weazel News Studios

Souhrn

Weazel News nabizí po domluvě nabídnout své studia k focení,natáčení atd. Společně s technikou od Weazel News. (Kamery,fotoapáty,zvuk,osvětlení)

Green Screen Studio :

Weazel News Studio :


A spousty dalších zajímavých míst na focení a natáčení.

Weazel News Technika

Souhrn

Televizní a Filmová kamera :

Základní studiová technika (kamera,Osvětlení,Velký mikrofon…)

kamerový jeřáb a Dolly Kamera (vozík s ohebným ramenem a kamerou.) :

Weazel News mikrofon :

Velký ruční mikrofon :

Weazel News Vozidla

Souhrn

**Rumpo dodávka,Weazel News malá dodávka s polepem USA vlajkou, Weazel News malá dodávka černý polep,Weazel News velká dodávka černá, Weazel News velká dodávka bílá.


Vozidla jsou vybaveny televizní a filmovou technikou která je vždy připravena na natáčení.
Velké dodávky se nejčastěji využívají k živému vysílání.

Pokud máte zájem o práci informujte nás na email : Prace@lifeinvader.com [Discord PM -> OzZy]

Ještě přikládám weazel news web : https://lifeweazelnews.wixsite.com/mysite